NAUKA JĘZYKA ROSYJSKIEGO

title-line

Witam Cię serdecznie!

Na wstępie chciałam serdecznie podziękować za zainteresowanie moimi lekcjami. Domyślam się, że jeżeli tu jesteś to stopień zaawansowania Twojego języka rosyjskiego nie jest dla Ciebie na satysfakcjonującym poziomie i chcesz lepiej zacząć posługiwać się nim w mowie oraz w piśmie.

Nie muszę się przedstawiać, znasz mnie doskonale z mojego kanału na YouTube. Wiesz, że skończyłam w Federacji Rosyjskiej m.in. filologię rosyjską, skończyłam dodatkowo studia w Polsce, które pozwoliły mi na biegłe władanie językiem polskim.

Z pozoru język rosyjski jest dość skomplikowany i często stanowi duże wyzwanie dla ludzi chcących go zrozumieć. Zauważyłam, że ludzie, którzy władają językiem polskim i chcą rozszerzyć swoje portfolio językowe to mają dużo łatwiej niż inne narody z uwagi na zbliżone korzenie języka polskiego i rosyjskiego.

Jeżeli poszukujesz wykwalifikowanego nauczyciela, który w wyjątkowo efektywny sposób nauczy Cię języka to lepiej trafić nie mogłeś! Udowodnię Ci, że nauka języka rosyjskiego wcale nie jest taka trudna.

Dzięki mojemu doświadczeniu, kwalifikacjom pedagogicznym oraz indywidualnym profesjonalnym podejściu, pomogę Ci zaprzyjaźnić się z językiem rosyjskim, co zmniejszy Twoją presję na jego naukę jednocześnie sprawiając, że nauka stanie się przyjemna.

DLACZEGO JA?

service-icon1

INDYWIDUALNY PROGRAM I MOTYWACJA

Otrzymujesz ode mnie indywidualnie opracowany tryb nauki, wsparcie i pomoc. Nie traktuję Cię szablonowo. Poznaję Twoje oczekiwania, cel nauki i przygotowuję materiał dedykowany dla Ciebie. Możesz liczyć na motywującą współpracę – dostosuje się do Twojego tempa nauki.
service-icon2

ELASTYCZNOŚĆ CZASOWA

Jestem elastyczna czasowo – udzielam korepetycji także w weekendy oraz wakacje. Dodatkowo 365 dni w roku jestem do dyspozycji dla moich uczniów na dedykowanej grupie przeznaczonej do kontaktu. Grupa służy do wymiany doświadczeń językowych.
service-icon1

WYJĄTKOWA ATMOSFERA

Ze względu na moją osobowość i charakter, będziesz czuć się wyjątkowo i swobodnie. Na pewno znajdziemy wspólny język. Jestem bardzo otwartym nauczycielem, potrafię wprowadzić naukowy nastrój do każdej lekcji.
service-icon2

POTWIERDZONE KOMPETENCJE

Moje kwalifikacje pedagogiczne oraz umiejętność efektywnego nauczania szybko przełożą się na zwiększenie Twojego poziomu posługiwania się językiem rosyjskim.

Skorzystaj z mojej indywidualnie opracowanej koncepcji nauki. Wspólnie zadbamy o rozwój Twojego języka rosyjskiego. Jestem przekonana, że lekcje ze mną przyczynią się do zwiększenia Twoich kwalifikacji zarówno w szkole, w pracy, w biznesie jak i w kontaktach z osobami rosyjskojęzycznymi.

ZOBACZ MOJĄ DARMOWĄ LEKCJĘ

JAK WYGLĄDAJĄ ZAJĘCIA?

Zajęcia prowadzę wyłącznie online, spotkania będą odbywać się na platformie dedykowanej do spotkań online: Google Meets

Jedna lekcja trwa 1 godzinę zegarową.

Zapisy na zajęcia poprzez maila:

lekcjezrosyjskiego@gmail.com

Przed zapisaniem się na zajęcia otrzymasz pytania kwalifikacyjne, dzięki którym poznam poziom Twojego języka rosyjskiego i będę mogła zakwalifikować Cię do odpowiedniego typu zajęć, aby efektywność i skuteczność Twojego nauczania mogła być na najwyższym poziomie. W trakcie kwalifikacji poznam również Twoje najbardziej pożądane terminy i godziny lekcji. W trakcie kwalifikacji dowiem się również o Twoich preferencjach edukacyjnych, oczekiwaniach oraz celu nauki, abym mogła przygotować indywidualny program dla Ciebie.

CO INNI MÓWIĄ O MOICH LEKCJACH?

ILE KOSZTUJĄ ZAJĘCIA?

POJEDYŃCZA LEKCJA

płatne przed każdą lekcją

pln120
 • Zajęcia online – 60 min
 • Indywidualnie przygotowany program nauki
 • Wysyłam oraz sprawdzam zadania domowe
 • Wysyłam materiały do nauki po lekcji
PAKIET 5 LEKCJI

płatne z góry

PLN550
 • Zajęcia online – 60 min
 • Indywidualnie przygotowany program nauki
 • Wysyłam oraz sprawdzam zadania domowe
 • Wysyłam materiały do nauki po lekcji
KURS EKSPRESOWY - A1

płatne z góry

PLN3000
 • 30 godzin nauki
 • 15 zajęć online – 120 minutowych
 • Czas trwania +- 5.5 tygodnia
 • 3 lekcje w tygodniu
 • Indywidualnie przygotowany program nauki
 • Wysyłam oraz sprawdzam zadania domowe poza zajęciami
 • Wysyłam materiały do nauki po lekcji

FAQ

Jak dokonać opłaty za zajęcia?
Czy jest możliwość odbycia darmowej lekcji próbnej?
Czy przygotowujesz indywidualny program nauczania w oparciu o aktualną wiedzę kursanta?
Czy lekcje online mogą być prowadzone dla dwóch osób?